Tijdens deze workshop leer je:
* Welke emoties zijn er?
* Waarom zijn emoties belangrijk?
* Wat is de functie?
* Wat hebben kinderen te leren?
* Hoe kan ik als ouder daarbij helpen?
Introductie workshop
VOOR OUDERS EN ANDERE OPVOEDERS
In ongeveer 1,5 uur hebben we het over de werking en belangrijkste functies van emoties. Wat doen ze en wat hebben ze ons te bieden? Door het inzicht dat hierdoor ontstaat kunnen we een basis leggen om op een andere manier naar kinderen en hun emoties te kijken en hen deze te laten herkennen, erkennen en ze te leren hier op een goede manier mee om te gaan. Je maakt kennis met wat de kinderen te leren hebben en hoe wij als ouders/opvoeders hen daarin kunnen begeleiden en voorgaan.
Aan het einde van deze workshop ga je naar huis met een aantal concrete tips, waar je direct mee aan de gang kan.
Deze introductie workshop is een opstapje naar de 3 delige workshop voor ouders.
Ben je ervan overtuigd dat dit iets is wat jullie verder kan helpen dan kun je ook direct de 3 delige workshop volgen.
3 delige workshop
VOOR OUDERS EN ANDERE OPVOEDERS
Je zou graag willen dat…
- je weet hoe je het beste kunt reageren op de emoties van jouw kind
- je je geduld kunt bewaren en niet zo snel kwaad wordt.
- je kunt omgaan met de boosheid en angst van je kind.
- situaties niet zo snel escaleren
- je alternatieven kent voor ongewenst gedrag.
- je je kind beter begrijpt en snapt waar bepaald gedrag vandaan komt

Kortom; dat je handvatten hebt om op een gezonde manier met de emoties van je kind en jezelf om te gaan.
Opvoeden is ruimte geven aan emoties én grenzen aan gedrag. Dat is het motto van deze 3 delige workshop. Kinderen moeten nog leren omgaan met emoties en het is onze taak als ouder om ze daarbij te helpen en te ondersteunen. Weet jij soms ook niet meer hoe je nou het beste kunt reageren op al die emoties? Lijkt jouw aanpak alleen maar averechts te werken? Met de concrete tips en handvatten uit deze workshop leer jij je kind (en jezelf) beter begrijpen en weet je hoe je voortaan kunt reageren op vervelend/lastig gedrag op zo’n manier dat je je kind kunt helpen bij het leren omgaan met zijn emoties. Je ervaart direct meer rust en minder strijd!
De workshop bestaat uit 3 bijeenkomsten van ieder 2 tot 2,5 uur en worden gegeven in Tinte. Tijdens de workshop worden alle 4 de basis emoties (Bang, Boos, Blij & Bedroeft) uitvoerig behandeld.
Bij deze workshop ontvang je een gratis exemplaar van ‘De gids over emoties bij kids – 80 praktische tips van Susan van Asten‘.
Introductie workshop
Kinderen en Emoties
Donderdag 1 juni 2023
19:30 -21:00 uur
Inclusief:
- Koffie en Thee en iets lekkers
- Nuttige tips
( gratis bij een groepstraining van het kind)
Investering 29,- p.p.
3-delige workshop
Kinderen en Emoties
Maandag 1 juni, 15 juni en 29 juni 2023 19:30 uur
Inclusief:
- Koffie en Thee en iets lekkers
- Nuttige tips
- Een exemplaar van ‘De gids over emoties bij kids – 80 praktische tips van Susan van Asten‘.
Investering 149,- p.p.
Ik zou graag meer willen weten.
Vraag gerust een gratis kennismakingsgesprek aan.